  99TPH 099TPH 500W PSU For Dell G5 5090 7070 7060 L500EPM-00 (25 อ่าน)
28 ธ.ค. 2568 22:28
99TPH 099TPH 500W PSU For Dell G5 5090 7070 7060 L500EPM-00
Part Number: 99TPH,099TPH
Model: L500EPM-00
Input voltage : (50-60 Hz) 100-240V ~7 A
Output voltage : 500W Power Supply
Product Compatibility:
for DELL G5 5090 7070 7060
Applicable 1080 1070 2080 2070 2060 1660 580 graphics card
Connectors:
4(white)+6+4(white)+6+8 pin
Condition: New
Wholesale please email : sales@365powersupply.com
School & Government Purchases
If you are a school or government agency we can accept purchase orders. Please
Source:99TPH 099TPH 500W PSU For Dell G5 5090 7070 7060 L500EPM-00